Chebský zpravodaj

 • Chebský zpravodaj
  Každý měsíc přináší programy kin a divadel, informace o výstavách, koncertech v regionu Cheb-Františkovy Lázně-Aš. Možnost účinné inzerce za výhodné ceny.

 • Na cestě ke Spokojenému kraji
  Letos v únoru se do volebního souboje o krajské zastupitelstvo přihlásilo nové hnutí Volba pro Karlovarský kraj...

 • Roste ve vaší obci Strom roku 2016?
  Jubilejní patnáctý ročník celostátní ankety Strom roku opět hledá stromy se zajímavým příběhem. Anketa je příležitostí, jak získat pro...

 • Josef Laufer: Roura od kamen
  „Mnohokrát jsem byl osloven, abych o sobě vydal sepsané spisy, jak je tomu zvykem u lidí s nepřehlédnutelným obličejem. Paměť je věc ošidná...

 • Cesty za sluncem
  Říkal prý J.W.Goethe, že krásná tvář mladého člověka vychází z přirozenosti, kdežto krásný starý člověk je umělecké dílo. Určitě...

Chebáček

Katalog firem > Kultura

V tomto katalogu představujeme firmy, které mají jedno společné - Cheb nebo Chebsko jako místo svého působení. Pokud je Cheb sídlem i Vaší firmy, můžete se zdarma zaregistrovat.

Kultura

Zde může být Vaše firma. Zaregistrujte se

Františkánský kostel

Byl postaven v roce 1247. Kostel byl při rozsáhlém požáru v roce 1270 poničen, znovu postaven a vysvěcen v roce 1285. Z původní stavby se zachovala jen sakristie a přilehlá část zdiva kláštera.

Kostel sv. Kláry

-

Jazz Rock Café Cheb

-

Kostel sv. Václava

Byl postaven v barokním slohu v letech 1674 – 1688 na místě původního dominikánského gotického kostela a konventu z počátku 14. stol. Při přestavbě kostela byl změněn půdorys středověké stavby a hlavní průčelí bylo orientováno do Kamenné ulice.

Poštovní muzeum - pobočka Vyšší Brod

Co v Poštovním muzeu uvidíte? * rozsáhlá expozice dějin poštovnictví v Čechách, na Moravě a ve Slezsku od roku 1526 do současnosti na ploše téměř 2000 m² * unikátní sbírka vozů, kočárů a saní z 19. století * a mnoho dalšího

KC Svoboda

Kulturní centrum Svoboda je nástupní organizací Produkčního centra Kamenná (bývalé MKS v Chebu). Pořádá koncerty, společenské akce, festivaly, výchovné pořady pro mládež, přednášky, semináře a taneční kurzy, provozuje klubové kino.

Křížová chodba

Křížová chodba kláštera z 1. poloviny 14. století patří k nejkrásnějším stavebním památkám historického jádra města.

Trifanky

Trio vzniklo v roce 2009 a má za sebou již desítky vystoupení. Zpívá nejen na svatbách, plesech a křtinách, ale pořádá i vlastní koncerty.

Klubíčko

Koncerty, divadlo, party, retro videotéky.

Club na Rampě

Hudební klub s kapacitou cca 300 osob. Prioritou je pořádání koncertů, ale kromě příjemného baru u nás najdete stolní fotbálky (Rosengart), šipky, airhokey a stolní tenis.

1   [2]   [3]   

 

Doporučujeme

Reklama

Inzerce - Cheb a okolí

ReklamaReklama